NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme kompletní stavební práce od základů až po střechu. Provádíme rekonstrukce rodinných domů i bytů, zateplujeme fasády a renovujeme ty historické.

Rodinné domy

Máte v plánu novostavbu nebo kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti? Postavíme vám ji rychle a kvalitně a dodržíme při tom veškeré Vaše požadavky. Zajišťujeme také přidružené stavební práce jako jsou instalatérské, elektroinstalační či topenářské tak, aby měl náš zákazník vše bez starostí. Za všechny dodavatele a provedené práce ručíme.

Zateplování fasád 

Chtěli byste profesionálně zateplit váš dům, bytovku nebo jinou stavbu, abyste zabránili zbytečnému úniku tepla? Provedeme Vám kompletní profesionální systémové zateplení, ať už polystyrenem nebo minerální vatou dle vašich představ.

                 Chodníky a zpevněné plochy

Potřebujete udělat nový chodník nebo vjezd u domu či firmy nebo vydláždit vetší prostranství? Provedeme kompletní dodávku, včetně odstranění a odvozu stávajících souvrství.     

                          Historické fasády

Naše stavební firma se také specializuje na renovace a opravy historických fasád. V této oblasti jsou naše zkušenosti velmi bohaté.